HEVA

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w kwestii instalacji elektrycznych. Nasze rodzinne miasto to Olsztyn, jednak działamy na terenie całego województwa. Elektryka to dziedzina, którą powierzyć trzeba profesjonalistom. Poprawna instalacja elektryczna to bezpieczeństwo oraz  gwarancja funkcjonowania w naszym wymarzonym domu. Heva wspiera Inwestorów już na etapie projektowania. Instalacja elektryczna wykonywana przez naszą firmę jest projektowana, konsultowana z inwestorami. Już na etapie kupna projektu domu, nasz elektryk doradza oraz konsultuje rozwiązania, jakie możemy zastosować w instalacji elektrycznej.  Dlatego też omawiamy wszystkie szczegóły, wysokości, odległości z naszymi klientami po to, aby ich dom był komfortowy i funkcjonalny.

Gwarancja jakości

HEVA Elektryka to gwarancja jakości. Nasze instalacje elektryczne wykonujemy na produktach najwyższej jakości. Stawiamy na światowych liderów z branży elektrycznej, dzięki czemu możemy zagwarantować pełne zadowolenie. Zaufaj profesjonalistom instalacji elektrycznych, którzy dla ciebie wybiorą min. odpowiednie grubości przewodów, zabezpieczenia elektryczne, ilość obwodów, które są potrzebne w instalacji elektrycznej twojego domu. Nasz elektryk odpowie na wszystkie Wasze pytania i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania. HEVA Elektryka zapewni Wam wszystkie materiały podczas wykonywania instalacji elektrycznej. Nasi klienci nie muszą się niczym przejmować, nasz elektryk sprawi, że budowa stanie się przyjemnością.

HEVA Elekryk Olsztyn

R
Gniazda elektryczne
R
Montaż oświetlenia wewnętrznego
R
Elektryka zewnętrzna tj. montaż oświetlenia ogrodów, podjazdów itp.

HEVA Elektryk Olsztyn - zakres naszych działań: wykonywanie instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych - Elektryka mieszkań oraz apartamentów - Pomiary elektryczne - Podłączenie oraz uruchomienie urządzeń elektrycznych - Rozdzielnice elektryczne

HEVA ELEKTRYK OLSZTYN

10+ Lat doświadczenia

Zaufaj profesjonalistom

Rozpocznijmy Twój projekt

Rekuperacja, instalacje elektryczne oraz odkurzacze centralne montowane przez naszą firmę to instalacje komfortowe, bezpieczne oraz trwałe, ponieważ stosujemy systemy najlepszych producentów.

Rekuperacja | Odkurzacze centralne – projektowanie i montaż na terenie takich miast jak: Olsztyn, Gdańsk, Ostróda, Mrągowo, Bartoszyce, Mława, Nidzica, Działdowo, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Giżycko, Mikołajki, Szczytno. Nasza działalność nie ogranicza się do województwa warmińsko-mazurskiego. Zadzwoń i poznaj szczegóły!

ZADZWOŃ

Napisz do nas

7 + 2 =