Kontakt

Zadzwoń do nas

Tu działamy

Rekuperacja i odkurzacze centralne – projektowanie i montaż na terenie takich miast jak: Olsztyn , Gdańsk , Ostróda , Mrągowo , Bartoszyce , Mława , Nidzica , Działdowo , Kętrzyn , Lidzbark Warmiński , Giżycko , Mikołajki , Szczytno

Jesteśmy firmą z Olsztyna i zajmujemy się montażem i serwisem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz odkurzaczy centralnych. Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie już od etapu  projektu, aż po końcowy odbiór i użytkowanie instalacji.

HEVA to komfort i zdrowie dla twojej rodziny.

Rozpocznijmy Twój projekt

Rekuperacja, instalacje elektryczne oraz odkurzacze centralne montowane przez naszą firmę to instalacje komfortowe, bezpieczne oraz trwałe, ponieważ stosujemy systemy najlepszych producentów.

Rekuperacja | Odkurzacze centralne – projektowanie i montaż na terenie takich miast jak: Olsztyn, Gdańsk, Ostróda, Mrągowo, Bartoszyce, Mława, Nidzica, Działdowo, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Giżycko, Mikołajki, Szczytno. Nasza działalność nie ogranicza się do województwa warmińsko-mazurskiego. Zadzwoń i poznaj szczegóły!

ZADZWOŃ

Napisz do nas

14 + 13 =